Жінко сядь

про життя після шлюбу

Юля і Саня – молода сім’я, у яких є все для щастя: красиві діти, хороша мама і навіть пральна машинка. Та одного дня Саньок помічає неладне: борщ став кислішим, улюблена запіканка навіть на свята зникла, сорочки погано випрасувані, навіть ноги дружина перестала голити. Саньок розуміє: щось сталося і його більше не люблять…

Відгуки:
“Це ядуча ін’єкція для інтелігенції. Тим про кого ця вистава дивитись її не цікаво – вони і так живуть в цьому форматі. А решті вона потрібна для того, щоб зрозуміти з ким вони їздять в одному вагоні метро, сидять на стадіоні, пишуть для них книжки і знімають кіно. Це презентація цільової аудиторії. Чесно. Відверто. Харизматично»
Андерс Хохолкін

“Рот хотел смеяться, глаза хотели плакать.
В памяти то и дело всплывали флешбеки, самых черных, позорных фактов биографии о которых не принято митинговать, но которые есть у всех, и которые все всегда стараются держать в дальней шухляде”.
Игорь Язвин

“Емоційна і глибока, сповнена вигуків і страждань. Про просте і тваринні непорозуміння і домашнє насилля, про втручання в сім’ю та безхарактерність. Весь зал аплодував стоячи”
Юрко Данилишин

відгуки про виставу
“Дуже дикий театр остаточно здичавів у виставі «Жінко, сядь». Якщо є бажання подивитися на кров, кишки та насильство загалом, то можна увімкнути новини, там хоча б ефекту «присутності» нема, а тут складається враження, що б‘ють тебе… Так собі відчуття” Anna Dvarri: producer’s life / жизнь режиссера

Присутні сцени домашнього насильства, жорстокості, використовується лайка!
може травмувати і обурити, не рекомендована людям з хиткою психікою

Коли

Скоро

Команда

авторка

Наталія Блок

режисер

Максим Голенко

художниця

Юлія Заулична

асистентка режисера

Валерія Тягун

звук

Наталя Терещак

світло

Сергій Огрудницький, Микола Марусик

техдиректор

Євгеній Коломийченко

продюсерка

Ярослава Кравченко