Синя казка

Перша казка Дикого для дітей

У одному невідомому, не великому і не малому містечку батьки не дозволяють дітям гуляти вечорами, бо є легенда – вночі містом вештає Синя Борода. Ходить і ходить, і заглядає у вікна. Думає, кого б схопити і вкрасти! Ніхто не знає хто він і як виглядає, та всі знають що він живе у замку і певно що: неабияка страшна падлюка. Щойно смеркає – всі ховаються по домівках, аби не потрапити до рук чудовиська.

І лише відважна Настя кидає виклик страху і дізнається правду.

Дітям ця вистава розповість про відважність і критичність, а батькам дозволить позбутися дитячих тригерів про “Синю Бороду”.
А ще у нас буде неймовірна проекція на усю сцену від Альони Овраменко, та музичні номери з оригінальними піснями від саунпродюсера і автора Іллі Пелюка.

Відгуки:
★★★★★
‎“Синя казка” – це красиво. А всі ми й досі міряємо вистави цією категорією, особливо, коли мова йде про дітей. Візуально казка досить ефектна: цікава відео-проекція, гарне світло, яскраві образи і костюми, які оцінять навіть дорослі, особливо, ті, xто любить одягатися в маски і кожані речі .
По-друге, музично (Ілля Пелюк)! Цей сучасний поп-мюзикл, в якому актори, за законами жанра, передають в пісняx стан і переживання своїx героїв, приємно вас вразить сучасним аранжуванням, іноді в дусі популярниx xітів гурту “Время и стекло”, але з етно-елементами, дотепними каламбурами в текстаx, гарним виконанням. Якісні номери з ненав’язливою, але стильною xореографією (Ліда Соклакова)статили гарним бонусом для тиx, xто давно не відвідував концертів.
По-третє, історія!У Дикого зазначено – казка-мюзикл зі ЩАСЛИВИМ фіналом! І це ж рішуче міняє справу! Режисер Ілля Пелюк та співавторка Маша Ряпулова дуже добре попрацювали над інсценуванням відомої історії про злодюгу з синьою бородою. Не скажу, що будло не страшно. У виставі є місце і скримерам, і інтризі, і відчуттю неминучого, і моторошним звукам, але при цьому єдине чого, по-справжньому, боялися наші діти – це закрити очі. Страx пропустити щось важливе cильніший. ??

Ну і якщо xтось не уявляє собі казки без моралі і висновків, – то їx тут теж вдосталь. Та ще й подані так, як треба! Це і є четверта причина
Автори вистави за допомогою динамічного, гарно вибудованого сюжету, великої кількості цікавиx рішень, веселиx, дурнуватиx і розумниx жартів та мініатюр, видовищної форми, підіймають зовсім не легковажні теми. “Синя борода” Дикого – це історія про те, що любов і підтримка потрібна абсолютно кожній людині; про ярлики, які ми так любимо навішувати на іншиx, а також про необxідність дивитися глибше і не боятися ставити питання.
‎Татьяна Майоренко

★★★★★

Первый детский спектакль в Дикий Театр. Вывод: с ребенком идти можно. Да, мюзикл, да 6+.
Родителям тоже не скучно – смеялись от души)) Слышала отзывы родителей – интереснее, чем на спектах с зайчиками и традиционными дедами морозами.
Отличные актеры, ооочень красивые проекции и музыка.
Опасения, что сказка может оказаться слишком страшной не оправдались – если вначале присутсвует обещание «страшностей», то дальше сказка становится смешной, а заканчивается и вовсе милым и добрым хеппи ендом, вот прямо для семейного просмотра.
Современным детям зайдет)) Родителям тоже.)
Liutova Liudmila

★★★★★

#Синя казка– приклад, як зробити відвідування театру з дитиною цікавим. Вікове обмеження 6+, та приготуйтесь, що будуть різні види зброї, трохи садо-мазо, та ваші діти вже все бачили, бо хлопчики і дівчата в такому віці вже давно грають у війнушки, тим паче, що вистава не про це.
Мюзикл – теж не найулюбленіший жанр для мене, цього разу це тверда 5. Десь дуже далеко в основі лежить оригінальна казка про вбивцю (по плітках), та дикий всіх переграв, та показав глядачу креативну сучасну та актуальну виставу. Хоч вистава і зроблена під новорічні свята, та із новорічного в ній лише сімейні цінності, сніг у відеоряді та капелюшок зайчика.
Цей театр зробив більше ніж сімейна історія, інакше це б був не Дикий театр.
Вони майстерно зв’язали багато важливих питань: школа важлива і несе свої привілеї в житті; не треба здаватися при будь-яких важких ситуаціях, необхідно думати та знаходити рішення- нічого в житті не з’явиться просто так; важливо знаходити спільну мову з оточуючими, будь-якого віко та соціального статусу; не треба судити людей лише за зовнішнім виглядом ; і найважливіше наразі – здібність аналізувати інформацію яка до тебе доходить, як не потрапити в інформаційну бульбашку, та ще багато інших проблем – актуальні навіть у дитячій виставі. Поставлено все так, що спонукає дітей відповідати на деякі питання під час вистави за їх бажанням, без витягування в зали на загальний осуд. Саме таким засобом і викликається цікавість, і нікого не напрягає зайва увага до своєї персони.
Гумор на межі, це треба вміти так написати, щоб і діти не здогадались, що ж насправді малося на увазі (хоча це можливо зіпсовані дорослі так собі надумали)), та посміялися всі.
chocoscorpion

★★★★★

Сходили до дикого-дикого на страшну-страшну (спойлер: насправді ні) #Синя казка.

Весь день провели в розмовах звідки береться страх і як перестати боятися, якщо він таки уже взявся.
materynka

★★★★★

Круто! Хочу ще раз побачити! – це реакція 9-літки на побачену новинку від #дикийтеатр “Синя Казка”.
Музично, візуально, страшно смішно)
Ідіть самі і дітей прихопіть)
Лідія Карпенко

★★★★

Перед прем’єрою «Синьої казки» в «Дикому» театрі. «Фабула така, – розповідаю своїм дівчаткам, – Барон одружувався, потім жінка йому набридала, він убивав її й одружувався на іншій». Мішелька (саркастично): «І на кому ж він одружився останній раз? На собаці? У собак менше претензій».
Непоганий варіант фіналу.  У «Дикому» він геть інакший. Виставу означено як «казка-хорор з хепі ендом» для дітей 6+. Але я би радила брати з собою трохи старших, років з 9-ти.
Олена Зварич

★★★★★

Дико дякую!
Дико добра, дико цікава і дико весела вистава (і майже не страшна)
Дико сподобалось і дітям і мені ?
Дико вас люблю ?
Oksana Yakovchuk

для дітей і батьків від 5 років

Коли

Сб26

Грудня

15:00 | Сцена 6

Команда

режисер+музика+текст

Ілля Пелюк

співавторка

Маша Ряпулова

художниці

Альона Овраменко+Дар'я Халіна

пластика

Ліда Соклакова

асистентка режисера

Валерія Тягун

звук

Наталя Терещак

світло

Руслан Березовий

продюсери

Олексій Ананов+Ярослава Кравченко

трейлер