НОВІ ШРАМИ

Історії мовчазних слідів
Режисерка Наташа Сиваненко

НОВІ ШРАМИ

В рамках всесвітньої кампанії 16 Днів активізму проти ґендерно зумовленого насильства 2020 – Дикий театр та ООН в Україні презентують оновлену виставу “Нові Шрами”.

Ми б хотіли, щоб причин випускати сиквел цієї історії – не було. Але ми  не можемо ігнорувати наслідки локдауну у всьому світі і їхній вплив на підвищення рівня насильства щодо жінок.

В 2020 році – ми представляємо не тільки виставу на основі реальних історій, яку можна подивитись он-лайн, офлайн та на телебаченні, а й інтерактивну-виставу гру, де кожен глядач і гладачка, може обирати дії героїнь  і змінювати сюжет вистави. А з ним, можливо, і своє життя. 

Для нас важливо, щоб жертви – не боялись говорити, щоб шрами – загоювалися, і щоб усі ми жили в суспільстві, що не толерує насильство.

 Анотація: Деякі люди і ситуації, що трапляються з нами – залишають за собою шрами. Видимі чи ні, але досить болісні. Комусь допомагають рубцювальні бальзами, комусь – час і психоаналітики, а хтось відчуває фантомний біль крізь роки. Шрами – це реальні історії жінок. Історії ран і рубців, історії стосунків і взаємодій, які так і не змогли загоїтися. Хтось скаже – шрами: це досвід, але любов, турбота… не мають залишати рубців?! Вистава Шрами – 2019 – спільний проект Дикого Театру та ООН Жінки в Україні, реалізовано в рамках всесвітньої кампанії 16 Днів активізму проти ґендерно зумовленого насильства, яка починається 25 листопада, в Міжнародний день ліквідації насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня, Дня прав людини.

Прем’єра відбулась 25.11.2019

Вистава може містити лайку, сцени насилля і тютюнопаління.

 

There are people and situations that happen to us which leave scars. Whether visible or not, they are all painful. Some scars heel from creams, others from time and psychoanalysts, but some continue to experience phantom pain through the years. Scars are the real women’s stories. Stories of physical and mental wounds received through violence and misunderstandings, relationships and interactions that could not heal. Gender-based violence can be different: psychological, economic, physical, sexual, but the most terrible kind is the one that is disregarded. Often, violence is masked by something acceptable, but how could love, care … leave scars?! The Scars play is a joint initiative by Wild Theatre and UN Women Ukraine presented as a part of international campaign 16 Days of Activism against Gender-Based Violence, which takes place each year from 25 November, the International Day for the Elimination of Violence against Women, until 10 December, Human Rights Day.

Коли

Сб14

Серпня

19:30 | Маріуполь

Команда

Сценаристки

Кіра Малініна, Маша Ряпулова

Режисерка

Наташа Сиваненко

Друга режисерка

Ліда Соклакова

Художниця

Леся Головач

Асистентка режисерки

Валерія Тягун

Світло

Руслан Березовий

Звук

Оксен Чорний

Кураторка проекту

Ярослава Кравченко