Рентген

Вистава, що читає думки

"Рентген" - імерсійна вистава Дикого театру, де немає ні акторів, ні режисера, а є тільки електронний голос і ви.
Вам потрібно слідкувати за його інструкціями і командами, і тільки у цьому разі вам відкриється таємниця: що в думках людини, яка сидить навпроти. "Рентген" - відкриє дещо нове у вас самих, про що, можливо, ви й не здогадувались

Наважились пройти "Рентген"?
Готові зізнаватися собі у власних страхах та тікати із зони комфорту?

Почнемо підготовку:
1. Рентген вимагатиме від вас бути максимально чесними
2. Рентген вимагатиме від вас бути максимально швидкими
3. Рентген вимагатиме від вас зконцентруватись
5. Якщо ви прийшли на Рентген зі знайомими чи друзями, будьте готові: ви зустрінетесь з ними лише у кінці гри
6. Рентген щоразу проводиться у новому місці, уважно дивіться на квитки
7. Ви вступаєте в цю гру, для того, щоб перевірти свої суперздібності у скануванні незнайомців, а також, щоб дізнатись, яке перше враження виникає у незнайомців про вас
8. Увага! Не запізнюйтесь на виставу! Після початку ви вже не зможее приєднатись до дії, і гроші за квитки не повертаються

Відгуки

Аліна Шубська: "Рентген от Дикий Театр — это когда судорожно вспоминаешь, кто знает, где ты находишься, и надеешься, что на органы и в секс-рабство ты может не очень-то подойдешь.
Потом чувствуешь себя немного Мариной Абрамович.
После поёшь (это не обязательно, но у меня было), целуешься с девушкой (это необязательно, но у меня было), обнимаешься (это необязательно, но у вас будет), хохочешь, радуешься и пьешь вино (это потом, опционально).
Я бы не сказала, что это спектакль... я бы не сказала, что это перфоманс... я бы не сказала, что это психотерапия... я бы сказала, что вам однозначно стоит это хотя бы раз попробовать"


Вікторія Поєдинок: "Насолоджуюсь цим післясмаком дуже незвичної вистави Дикий Театр. Люблю, коли є що переварити і є що відчути.
І якщо спитаєте, про що ця вистава - вона була про мене. Так само, як і ваш Рентген може бути про вас".

Васьок Духновський: "Якщо ви не готові до щирості - не йдіть, бо всі події не матимуть для вас сенсу. Ренген - це розтин зовнішнього шару вашої особистості. Якщо ви не прикриватиметесь нещирістю і дозволите проводити цей розтин - отримаєте шанс переоцінити себе, зрозуміти свою особистість з трохи іншого боку".

Сергій Колядич: "Це – це фейверк, це розрив вщент усіх шаблонів звичного, якщо до «Дикого» можна застосувати слово «звичного», репертуару, це ніби таємна гра, у яку можна грати стільки, скільки захочеш. І кожного разу вона буде інша... Хіба це не круто???"


Рекомендована сміливим глядчам

Коли

Пн11

Листопада

21:00 | Dom (Поділ)

Команда

Автори

Наталя Сиваненко, Ярослава Кравченко, Олександр Клімов

Кураторка, режисерка

Наталя Сиваненко

Продюсерка

Ярослава Кравченко