Поки що люди

Павло Ар'є/Наташа Сиваненко

04/10/2020 - 18/02/2022

2049 рік. Світ змінився. Світом керує Система, що карає усіх, хто не виконує правил. Люди – нікчемні. Роботи – кращі. Чагарниками і лісами ховаються колишні фермери та офіціанти, а поштарка доживає віку у старій закинутій однушці без вікон на ДВРЗ. В який момент людство переступило власну ланку розвитку і ми стали непотрібними? Чи готові ми впустити в свій світ машини, що будуть вирішувати за нас?

Німецько-український проект “Поки що люди” від Інституту дослідження театру “Шостий поверх”, Дикого театру і гамбургського театру Playstation вивчає досвід двох країн, які впроваджують автоматизовані і роботизовані системи замість людського ресурсу. Чи дійсно робот може бути кращим за людину? Куди подіти себе людям, чиї професії помирають?
Вистава на основі десятків інтерв’ю з людьми різних професій (офіціанти, кондуктори, працівники секс-шопів і ритуальних агентств, фермери, касири, оператори кол-центрів) Німеччини і України.

Німецька команда:

Актори: Естер Барт/Esther Barth, Анна Гольтерманн/Anna Holtermann, Крістіан Сабіш/ Christian Sabisch. Відео: Лора Беш/ Laura Besch, куратор проекту: Девід Чотвіц/David Chotjewitz, театр Playstation, Гамбург/Hamburg

За підтримки партнерської програми «Культура для змін» Українського культурного фонду та програми «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді» Фонду «Пам‘ять, відповідальність та майбутнє» (EVZ).

Автори несуть повну відповідальність за зміст.

Тривалість вистави 2 години з антрактом

Команда

Драматург

Павло Ар‘є

Режисерка

Наташа Сиваненко

Художниця

Тетяна Овсійчук

Художник зі світла, проекція

Руслан Березовий

Звукорежисери

Леся Стефаник

Помічниця режисера

Валерія Тягун

Продюсерка

Ярослава Кравченко

дивитись