Ображені. Білорусь(сія)

«Дикий театр» та «Мистецький Арсенал» представляють

25/09/2020 - 25/09/2020

«Дикий театр» та «Мистецький Арсенал» представляють спільний проект: читку п’єси білоруського драматурга Андрія Курейчика «Ображені. Білорусь (сія)». Проект презентується в рамках міжнародної акції солідарності митців з білорусами #supportbelarustheatre.

Презентація тексту вже відбулась в 10 країнах та 40-ка театрах світу, п’єсу переклали на англійську. Андрій Курейчик написав п’єсу засновану на останніх реальних подіях в Білорусі.

«Усі сім персонажів мають своїх прототипів. Деяких неважко впізнати – наприклад, президента або його головну суперницю Світлану Тихановську. Деякі менш впізнавані, але вони реальні. Приміром, показано трагічну історію вболівальника, який загинув під час протестів. Показано реальну голову виборчої комісії, розмову якої злили у мережу… Всі мають основу. Я намагався максимально використовувати їхню пряму мову», – зазначив автор п’єси Андрій Курейчик.

Це фінальна частина драматургічної трилогії «Ображені». Перші дві – «Ображені. Росія» та «Ображені. Україна»

Читають: Римма Зюбіна, Віталій Ажнов, Валерія Ходос, Олександр Ярема, Катерина Башкіна, Вова Гладкий, а також музикант і вокаліст Андрій Хливнюк (Бумокс)

Постановочна група:

Автор – Андрій Курейчик
Режисер – Максим Голенко

Художниця – Юлія Заулична

Помічниця режисера  – Валерія Тягун

Продюсерка проекту – Ярослава Кравченко

Наші організації впевнені, що українські митці не мають стояти осторонь, коли йдеться про тиск, затримання, ув’язнення митців Білорусі

 

дивитись