Червоне, чорне і знову червоне

анархічний вестерн
текст "Піратська бухта" | режисер Максим Голенко

  1. “Дикий театр” презентує абсолютно український, абсолютно відірваний, абсолютно анархічний вестерн “Червоне, чорне і знову червоне”

    Текст створила спеціально для Дикого театру сценарна команда “Піратська Бухта”

Ідейний анархіст Валеон Барон і його не менш ідейний компаньйон Петро Крук мають надскладну місію – привезти Батьку Махну важливу секретну скриньку, яку вони разом з усім обозом благополучно втрачають в дорозі, і та потрапляє в руки ворога.

Але Барон і Крук хлопці завзяті, тому беруть у полон авторитетну персону противника і мають всі шанси обміняти полоненого на скриньку, та й ділу кінець. І все йшло майже добре і за планом, але у справу втрутився Святий отець Онуфрій… Тому пригоди тільки розпочинаються….

Тривалість вистави: 2 години без антракту

Якщо ви маєте раніше придбані квитки на вистави Дикого, які були перенесені через російське вторгнення, ви можете їх обміняти на нові квитки у нові дати.

Відгуки

Люда Лисак
“Для мене багато було “за межею”, “на межі”. Я не боюся театральних експериментів, багато чого бачила різного 🙂 Було багато сьогодення, багато сміху ( просто нереально. Я давно так не сміялася), цікавих моментів. А гра акторів!!! Очі, емоції, гра це все видно, це поряд, відчувається вся шалена енергетика. Особлива загальна атмосфера. А ще й на природі рідної Слободи. Це того варте”.

Anastasiya Kasilova
“Червоне, чорне і знов червоне – це дико смішно, сумно, страшно, актуально і чесно!!!”

Николай Маранчак
“Це навіть не вистава, а досвід: дуже смішно, дуже потужно і над змістовно.
1918 рік. Дике поле. Батько анархії Нестор Іванович Махно має отримати від своїх посіпак таємну скриньку, яку вони благополучно просирають… і тут понєслась…
Алюзії та сатира на сучасність – так! Неполіткоректний гумор – море! Жарти про ху**,секс, кокс, треш, пекс-ху*** – це ж Дикий Театр… жодної миті без них!”

Екатерина Лукьяшко
“Я не розкажу вам про до біса крутий жарт про “корабельную сосну” чи священника Онуфрія. Змовчу про актора з обличчям Путіна і дику сексуальну енергію чи-то живої, чи мертвої Катерини. Пройду повз курей на деревах і стиглої вишні прямо над головою у глядацькому залі. Бо на мою скромну думку, це кожен має відчути самостійно. То ж навіщо позбавляти вас задоволення недосконалістю спойлерів. Просто скажу, що воно того варте”.

Ira Chuzhynova
“В європейському театрі така б вистава вже обурила кільканадцять опозиційних груп: тих, хто за рівні права і тих, хто проти; тих, хто за релігію та тих, хто утримався; тих, хто за ту чи іншу партію; тих, хто проти тварин на сцені…
В українському контексті неможливо когось обурити.
Нас можна тільки розмішити, а у фіналі розстріляти (що і роблять, звісно, ж символічно, але впевнено).
Ми радісно сміємося всім неполіткоректним жартам, всім образам і приниженням, всім нетолерантним висловлюванням на адресу всіх без винятку…
А ще і скільки бонусів – кури, свині, сіно, наливка, актори круто роздають, а фінал – на озері при світлі факелів.
Але важливо все ж таки не забути, що за цим розвеселим атракціоном стоїть різке та прямолінійне висловлювання команди Дикого театру про країну, яку поглинає хаос. Смішно, страшно, смішно. Але далі знову буде страшно.”

Прем’єра відбулась у червні 2020 в Мамаєвій Слободі

Увага! Вистава містить сцени невиправданої жортокості, тютюнопаління, використовується лайка. Не рекомендована чутливим людям

Коли

Ср25

Жовтня

19:00 | Сцена 6

Команда

Автори

Піратська бухта

Режисер

Максим Голенко

Художниця

Юлія Заулична

Помічник режисера

Сергій Важинський

Художник по світлу

Руслан Березовий

Звукорежисер

Костянтин Кушнарьов

Живий музичний супровід

Колектив "Троїсті музики"

Продюсерка

Ярослава Кравченко