Червоне, чорне і знову червоне

анархічний вестерн
Текст "Піратська бухта"|Режисер Максим Голенко

“Дикий театр” презентує абсолютно український, абсолютно відірваний, абсолютно анархічний вестерн “Червоне, чорне і знову червоне”
Текст створила спеціально для Дикого театру сценарна команда “Піратська Бухта”

Ідейний анархіст Валеон Барон і його не менш ідейний компаньйон Петро Крук мають надскладну місію – привезти Батьку Махну важливу секретну скриньку, яку вони разом з усім обозом благополучно втрачають в дорозі, і та потрапляє в руки ворога.

Але Барон і Крук хлопці завзяті, тому беруть у полон авторитетну персону противника і мають всі шанси обміняти полоненого на скриньку, та й ділу кінець. І все йшло майже добре і за планом, але у справу втрутився Святий отець Онуфрій… Тому пригоди тільки розпочинаються….

Тривалість вистави 2 години без антракту

Акторський склад 6.09
Петро Крук – Кронглевський Андрій(Дикий театр)
Валеон Барон – Халаімов Роман(Театр на Подолі)
Онуфрій – Солопай Сергій(Дикий театр)
Матрос Дуб – Усов Дмитро(Дикий театр, Одеський театр ім. Василька)
Товариш Пацюк – Гладкий Володимир(Дикий театр)
Катька – Кобізька Наталка(Дикий театр)
Товариш Дашев – Олійник Дмитро(Театр на лівому березі Дніпра)

11.09 – Чернівці
Петро Крук – Кронглевський Андрій(Дикий театр)
Валеон Барон – Халаімов Роман(Театр на Подолі)
Онуфрій – Солопай Сергій(Дикий театр)
Матрос Дуб – Усов Дмитро(Дикий театр, Одеський театр ім. Василька)
Товариш Пацюк – Гладкий Володимир(Дикий театр)
Катька – Кобізька Наталка(Дикий театр)
Товариш Дашев – Канівець Володимир(Дикий театр)

У виставі є сцени невиправданої жортокості, тютюнопаління, використовується лайка. Не рекомендована чутливим людям

Відгуки

Люда Лисак
“Для мене багато було “за межею”, “на межі”. Я не боюся театральних експериментів, багато чого бачила різного 🙂 Було багато сьогодення, багато сміху ( просто нереально. Я давно так не сміялася), цікавих моментів. А гра акторів!!! Очі, емоції, гра це все видно, це поряд, відчувається вся шалена енергетика. Особлива загальна атмосфера. А ще й на природі рідної Слободи. Це того варте”.

Valeryia Fedotova
“Шо блять з сердцем?” Це театр. Дикий театр. І ємоції, і талант.і захват, і кокаїн. Немає фото, бо ідіть і самі дивіться.

Anastasiya Kasilova
“Червоне, чорне і знов червоне – це дико смішно, сумно, страшно, актуально і чесно!!!”

Николай Маранчак
“Це навіть не вистава, а досвід: дуже смішно, дуже потужно і над змістовно.
1918 рік. Дике поле. Батько анархії Нестор Іванович Махно має отримати від своїх посіпак таємну скриньку, яку вони благополучно просирають… і тут понєслась…
Алюзії та сатира на сучасність – так! Неполіткоректний гумор – море! Жарти про ху**,секс, кокс, треш, пекс-ху*** – це ж Дикий Театр… жодної миті без них!”

Ирина Голиздра
“Режиссер любит свою страну, и поэтому он честно показывает зрителю сквозь сатиру и юмор (и черный тоже) картину – от которой либо должно тошнить, либо признать реальность, в которой мы находимся.
Историческое прошлое, где борьба против “малоросов” длилась постоянно, и сейчас продолжается, очень сатирически и иногда с долей ханжества обыгрывает современный политический пул. Иногда с цинизмом и безапелляционно, напоминая про минские соглашения…
Лицемерие спекулятивных батюшек обличает на раз-два.
Здесь нет пафосной напыщенности патриотизма, ибо он не том, чтобы все делить на черное и белое, потому что есть ЧЕРВОНЕ. А это выше политбаталий и грязных игр, независимо от того, какое имя у нашего президента.
Да, в спектакле много юмора и каждая фраза – цитата, пусть и нецензурная, зато актуальное. Иногда колкая фраза вызывает смех у одних, а у других – горькую едва заметную улыбку. Потому что- это не про кого-то там где-то, а про сейчас и здесь”.

Екатерина Лукьяшко
“Я не розкажу вам про до біса крутий жарт про “корабельную сосну” чи священника Онуфрія. Змовчу про актора з обличчям Путіна і дику сексуальну енергію чи-то живої, чи мертвої Катерини. Пройду повз курей на деревах і стиглої вишні прямо над головою у глядацькому залі. Бо на мою скромну думку, це кожен має відчути самостійно. То ж навіщо позбавляти вас задоволення недосконалістю спойлерів. Просто скажу, що воно того варте”.

Ira Chuzhynova
“В європейському театрі така б вистава вже обурила кільканадцять опозиційних груп: тих, хто за рівні права і тих, хто проти; тих, хто за релігію та тих, хто утримався; тих, хто за ту чи іншу партію; тих, хто проти тварин на сцені…
В українському контексті неможливо когось обурити.
Нас можна тільки розмішити, а у фіналі розстріляти (що і роблять, звісно, ж символічно, але впевнено).
Ми радісно сміємося всім неполіткоректним жартам, всім образам і приниженням, всім нетолерантним висловлюванням на адресу всіх без винятку…
А ще і скільки бонусів – кури, свині, сіно, наливка, актори круто роздають, а фінал – на озері при світлі факелів.
Але важливо все ж таки не забути, що за цим розвеселим атракціоном стоїть різке та прямолінійне висловлювання команди Дикого театру про країну, яку поглинає хаос. Смішно, страшно, смішно. Але далі знову буде страшно.”

Прем’єра відбулась у червні 2020 в Мамаєвій Слободі

16+

Коли

Ср27

Жовтня

20:00 | Сцена 6

Команда

Автори

Піратська бухта

Режисер

Максим Голенко

Художниця

Юлія Заулична

Асистентка режисера

Валерія Тягун

Художник по світлу

Руслан Березовий

Звукорежисер

Гаркуша Іван

Живий музичний супровід

Колектив "Троїсті музики"

Продюсерка

Ярослава Кравченко