Кайдаші 2.0.

Наталка Ворожбит/Максим Голенко

А якби Кайдаші жили сьогодні? Чи сварилися б вони між собою? Як би обирали дружин і вирішували спірні питання про грушу?
Чи може цього б всього не було?
Дикий театр відправився на пошуки істини у звичайне українське село, і достеменно дослідив, як би та історія виглядала сьогодні.

Проект створений в рамках резиденції "Дикі Кайдаші"
за підтримки Український культурний фонд

19.09
У ролях:
Кайдаш Омелько - Ярема Олександр
Кайдашиха Маруся - Біблів Віталіна/Театр Золоті ворота
Лаврін - Аброскін Фелікс/Дикий театр/
Карпо - Кравчук Володимир/Дикий театр/Театр на лівому березі
Мотря - Кобізька Наталка/Дикий театр/
Мелашка - Дейлик Христина/Малий драматичний театр
Артем - Скорик Володимир/Дикий театр/
Тарас - Данило Самінін/Дикий театр/
Адміністратор\ Баба\Головиха - Александрович Анна/Дикий театр/
Танька - Башкіна Катерина/Дикий театр/
Собутильник Вася - Яковенко Дмитро

26.10 у ролях:
Кайдаш Омелько - Солопай Сергій/Дикий театр/
Кайдашиха Маруся - Лавська Тетяна/Дикий театр/
Лаврін - Аброскін Фелікс/Дикий театр/
Карпо - Гладкий Володимир/Дикий театр/
Мотря - Кобізька Наталка/Дикий театр/
Мелашка - Дейлик Христина/Малий драматичний театр
Артем - Степан Єраносян
Тарас - Данило Козлов
Адміністратор\ Баба\Головиха - Марштупа Тетяна/Дикий театр/
Танька - Абрамьонок Анна/Дикий театр/
Собутильник Вася - Високий Владислав

28.10 у ролях:
Кайдаш Омелько - Ярема Олександр
Кайдашиха Маруся - Біблів Віталіна/Театр Золоті ворота
Лаврін - Радіонов Юрій
Карпо - Кравчук Володимир/Дикий театр/Театр на лівому березі
Мотря - Ткаченко Ірина /Театр Золоті ворота, Театр на лівому березі
Мелашка - Сердюк Анна/Молодий театр/
Артем - Степан Єраносян
Тарас - Данило Самінін/Дикий театр/
Адміністратор\ Баба\Головиха - Александрович Анна/Дикий театр/
Танька - Абрамьонок Анна/Дикий театр/
Баяніст - Яковенко Дмитро

Повний акторський склад
Кайдаш Омелько - Солопай Сергій/Дикий театр/, Ярема Олександр
Кайдашиха Маруся - Лавська Тетяна/Дикий театр/, Біблів Віталіна/Театр Золоті ворота
Лаврін - Радіонов Юрій, Аброскін Фелікс/Дикий театр/
Карпо - Гладкий Володимир/Дикий театр/, Кравчук Володимир/Дикий театр/Театр на лівому березі
Мотря - Кобізька Наталка/Дикий театр/, Ткаченко Ірина /Театр Золоті ворота, Театр на лівому березі
Мелашка - Сердюк Анна/Молодий театр/, Дейлик Христина/Малий драматичний театр
Артем - Скорик Володимир/Дикий театр/, Степан Єраносян
Тарас - Данило Самінін/Дикий театр/, Данило
Адміністратор\ Баба\Головиха - Александрович Анна/Дикий театр/, Марштупа Тетяна/Дикий театр/
Танька - Абрамьонок Анна/Дикий театр/, Башкіна Катерина/Дикий театр/
Баяніст - Високий Владислав, Яковенко Дмитро

16+

Коли

Чт19

Вересня

20:00 | Сцена 6

Сб26

Жовтня

20:00 | Сцена 6

Пн28

Жовтня

20:00 | Сцена 6

Команда

Авторка

Наталя Ворожбит

Режисер

Максим Голенко

Художниця

Юлія Заулична

Муз.концепція

Влад Високий

Асистентки режисера

Валерія Тягун, Рая Ідрісова

Звук

Наталя Терещак

Світло

Руслан Березовий

Куратори

Наталя Сиваненко, Олександр Клімов

Продюсерка

Ярослава Кравченко

трейлер