Гей Парад

комедія про тарифи і стереотипи
автор Ігор Білиць | режисер Олексій Доричевський

У звичайному-звичайному Києві, у звичайній-звичайній хрущовці, жила звичайна-звичайна сім’я. Все як у людей: мама-вчителька, батько «у пошуках роботи», двоє дітей-дармоїдів, кум-гомофоб, на комуналку не вистачає… Але одного разу їм запропонували дуже вигідну, але незвичайну субсидію, і щоб її отримати, вся родина має піти на… кардинальні зміни у житті.

Тривалість вистави: 1 год 40 хв без антракту

Відгуки
★★★★★
Сергій, волонтер проєкту Theatre.love
Було смішно. Дуже епотажна вистава. Яка показує, що ми ставимося, до багатьох речей, не тому що ми це дійсно відчуваємо, а лише тому що так сприймає суспільство. Я спіймав себе на думці, що не важливо наскільки ти впевнений у тому що твоя думка правильна, треба все одно ставити на бік опонента і спробувати зрозуміти, чому він так вирішив. Ну і загалом, актори були як завжди дуже яскраві, чесні і просто забував інколи що це лише ролі. Раджу подивитись виставу гомофобам.

★★★★★
Оксана, волонтер проєкту Theatre.love
Ладони болели от аплодисментов и не хотелось уходить. Получила огромное удовольствие! Советую людям со здоровой психикой, чувством юмора, осознанным и открытым к разности этого мира. Спектакль о традиционной зашоренной семье (которая против сексуальных меньшинств) принимает участие в программе поддержки лгбт и их мир полностью меняется. Было интересно, очень смешно, иногда грустно и пару раз слезы даже выступали. Присутствовала инсценировка драки, но только инсценировка. Были очень пикантные и эротичные моменты, но это совсем не пошло, а очень в контексте постановки.

★★★★★
Віка Хмельницька
Вистава дуже органічна (я про гру акторів – блискуче!!!), глибока, смішна, драматична, правдива і дуже болісна.

★★★★★
Юлія, волонтер проєкту Theatre.love
Вистава дуже надихнула поміркувати. Я не могла відірватись від перегляду. Сюжет вистави дуже сподобався. Порадила б відвідати разом з другом, дружиною або дівчиною. Вистава розповідає про складні теми з гумором, вона заснована на реальних подіях або розповідає про конкретних людей, це романтична та ніжна історія.

★★★★★
Аня, волонтер проєкту Theatre.love
Неможливо відірватися, емоцій маса. Раджу усім незашореним, які прагнуть жити в толерантному суспільстві та поважають інших. Сходити на виставу можна з правильною людиною, яка розуміє сутність актуального мистецтва. В основі сюжету банальний прийом переосмислення свого життя завдяки втручанню іншого, проте кінцівка вносить баланс і додає неочікуваної реалістичності та додаткової гостросоціальності. Відчуття захоплення не зникало, проте змінювалися емоції: від сміху над дурнуватими жартами до розпачу та катарсису.

★★★★★
Наталія, волонтер проєкту Theatre.love
Дуже крута вистава, захоплююсь нею вже другий день. Вистава дає можливість переосмислити своє бачення на сучасний світ. Обдумати свої погляди та стереотипи. Після перегляду можна ще обдумувати кінцівку,аби вона була б тою чи іншою. Яскрава вистава про стереотипи, можна радити знайомим та друзям. Дуже круті актори, які повністю розкрили образ. Після перегляду можна ще довго цитувати виставу.

★★★★★
Дар’я Сергіївна, волонтер проєкту Theatre.love
Сцена не типова, всього на вигляд 4х4 метри. Коли тільки заходиш о зали відразу зрозуміло що на тебе очікує щось не типове. Дуже продуманий сучасний сюжет. Розглядаються проблематика сьогоднішнього дня, що дуже приємно вразило. Показано без прикрас будення типової україньської сімї з її певними переконаннями та стареотипами. Гра акторів просто незрівнянна. Музичний супровід теж чудовий, і тільки підкреслює весь сенс і настрій вистави. На мій погляд такий сьогодні має бути театр!

★★★★★
Аліна В., волонтер проєкту Theatre.love
Мат річ вульгарна, але Дикий надав йому шарму. Ніколи б не повірила, що в мене лайка зможе пробудити такі емоції, та ще й у театрі.. дикий просто по-дикому перевертає мій світогляд. І гей парад – це вистава під час якої тільки й чекаєш гострого слівця. Матів багато, але це не занадто. Дивує як на 4кв м та такому здавалось би абсурдному сюжеті побудувати таку виставу!!!! І попри всю легкість сприйняття та поверхневу комедійність піднімається серйозне питання… я Загроза геїв для суспільства. Смішно спостерігати за реакцією сімї на «гомосексуалізм».. Але ж в реальному житті люди так і реагують. Жити потрібно своїм життям! У дикого така атмосфера, що хочеться приходити ще.. схоже на залежність.. не хочеться повертатися додому, але біжиш – бо емоції вирують і в голові куча думок про виставу… і ти в очікуванні нової зустрічі з Диким..

Не рекомендована до перегляду гомофобам і вузькомислячим людям
Вистава містить лайку, сцени тютюнопаління.

16+

Коли

Нд19

Травня

18:00 | Сцена 6

Команда

автор

Ігор Білиць

режисер

Олексій Доричевський

художниця

Тая Карась

асистент режисера

Сергій Важинський

відео

Рая Ідрісова, Олексій Жмурко

продюсер

Олексій Жмурко

трейлер