Афродизіак

Вистава-трилер у цирку

12/12/2017 - 24/02/2018

Детектив-трилер часів Французької революції розповість про людину, що хотіла змінити світ, а натомість занурила його у темряву.
Молодий священик веде розслідування справи 30-річної давнини, коли таємничо почали зникати незаймані юнаки і юнки, яких згодом знаходили жорстоко вбитими. Щоб знайти відповіді у цій загадкової історії, він має відшукати свідків і повернутися у сповнений розпусти, жаху і крові Париж у переддень революції.

Ірма Вітовська, Віталій Ванца, Михайло Бондаренко та “Дикий театр” презентують «Афродизіак» – вперше в Україні театр на арені Національного цирку.

Видовищний і шокуючий театр, якого ви ще не бачили. Спецефекти, захоплюючі трюки, повітряні гімнасти, оригінальна музика, модерновий балет, унікальні декорації, світлове шоу і найкращі актори з усієї країни – в одному проекті.

Актори з Театру Франка, Молодого театру, Дикого театру, театру Золоті ворота, театру ДАХ, театру на Лівому березі, ТЮГУ, Львівського, Івано-Франківського і Рівненського театрів – на одній сцені.

У виставі брали участь: Олексій Вертинський, Дмитро Суржиков, Микола Береза, Олександр Ярема, Тетяна Міхіна, Ярослав Гуревич, Олег Прімогенов, Валерій Легін, Роман Ясіновський, Дмитро Усов, Іван Бліндар, Ігор Ніколаєв, Андрій Кронглевський, Катерина Башкіна, Катерина Вишнева, Максим Максимюк, Тетяна Лавська, Олег Цьона, Олексій Доричевський, Дмитро Олійник, Андрій Лелюх, Наталка Кобізька, Василь Бендас, Оксана Борбат, Володимир Кравчук, Оксана Козакевич та ін. У виставі задіяні циркові артисти та балет.

Тварини у проекті принципово не задіяні.
Тривалість вистави – 3 години з антрактом
Вистава українською мовою

18+

Команда

Автор

Віктор Понізов

Режисер

Голенко Максим

Режисер з пластики

Олексій Скляренко

Художниця

Олеся Головач

Композитор

Дмитро Данов

Асистентка по акторам

Любов Скірко

Асистент режисера

Антон Литвинов

PR, креатив

Ірма Вітовська, Віталій Ванца, Михайло Бондаренко

дивитись