Бити/Любити

Відверта вистава «БИТИ/ЛЮБИТИ» (18+)/ ВИСТАВА У АРХІВІ

Дикий театр презентує нову виставу, головним об’єктом якої є людська сексуальність. Театр дуже рідко чіпає подібні теми, не так часто люди можуть щиро говорити про аспекти особистого. Псевдоцнотливість, стереотипні заборони – часто призводять до людських трагедій і непорозумінь. Як це буде? Буде відверто, інколи навіть боляче.

Своєю виставою ми хочемо підкреслити, що сексуальні потреби і шляхи їх досягнення у кожної людини індивідуальні, не вписуються ні у яку парадигму, а тому суспільство не повинно диктувати, що таке норма чи девіація. Ми хочемо підштовхнути глядача до відвертого діалогу самим з собою стосовно особливостей власної чуттєвості, яка є невід’ємною частиною людської особистості.

Вистава створена за романом «Венера у хутрі» Леопольда фон Захер-Мазоха. Самого Захер-Мазоха вважають батьком мазохізму, а книгу, написану  у 1869 році – першою свідомою фіксацією соціально-психологічного феномену мазохізму.

Режисер вистави Антоній Ходоровський: «Головна моя мета не переступити межу дозволеного, а зробити глядача більш чеснішим із самим собою. Хіба не в цьому полягає одна із головних причин існування мистецтва?»

Головні ролі у виставі зіграють актори Назар Полюк, Катерина Бєляєва